Meet the team!

Je kan hier het e-mail adres van jouw contactpersoon terugvinden. Uiteraard kan je ons ook steeds bereiken via het algemeen nummer 016 60 44 89.

Het is erg handig om het offertenummer of het ordernummer bij de hand te houden, zo kunnen we je sneller helpen. Je kan dit nummer terugvinden in het kadertje bovenaan links op elk document.

 

Zaakvoerder

Patrick Serry

Zaakvoerder SERRY TNP nv
Dagelijks bestuur en werfplanning

patrick@serry.be

Boekhouding

Ann Coppens

Boekhouding & Personeelszaken
Bereikbaar op MA, DI, WO, DO, VR

ann.coppens@serry.be

Logistiek

Joris Vertommen

Verantwoordelijke Logistiek
Aankoopdienst & Afhaalmagazijn
Bereikbaar op MA, DI, WO, DO, VR, ZA

joris.vertommen@serry.be

 

Filip Wellens

Verantwoordelijke Serry.Shop
Aankoopdienst & Afhaalmagazijn
Bereikbaar op MA, DI, WO, DO, VR, ZA

filip.wellens@serry.be

Technische dienst

Jesse Hendrickx

Werfleider

jesse.hendrickx@serry.be

 

Pieter Storms

Technische Dienst Allround
Ondersteunend logistiek

 

 

 

 

 

Liévin Van Hoof

Meestergast
Vloerdersdienst projecten

 

Rafaël Muyldermans

Magazijnbeheerder en order picking

Patrick Fulcra

Magazijnbeheer en order picking

 

Dirk Vannetelbosch

Chauffeur

Martyna Pilichowska

Verantwoordelijke onderhoud toonzaal en burelen

Verkoop

Hilde De Smet

Sales Manager - Commercieel adviseur
Verantwoordelijke personeel
Bereikbaar op MA, DI (VM), WO, VR (VM), ZA

hilde@serry.be

 

Wim Clynhens

Interieurarchitect - Technisch adviseur
Verantwoordelijke Marketing
Bereikbaar op DI, WO, DO, VR, ZA

wim.clynhens@serry.be

 

Sofie Simons

Account manager
Bereikbaar op MA, DI, DO, VR, ZA

sofie.simons@serry.be

Kathleen Verhulst

Interieurconsulent - Commercieel adviseur
Bereikbaar op MA, DI, WO, VR, ZA

kathleen.verhulst@serry.be

 

Chris Louagie

Interieurconsulent - Commercieel adviseur
Bereikbaar op DI, WO, DO, VR, ZA

chris.louagie@serry.be

Kristof Hens

Account manager
Bereikbaar op DI, WO, DO, VR, ZA

kristof.hens@serry.be

 

Davinia Thiry

Interieurconsulent - Commercieel adviseur
Bereikbaar op MA, DI, DO, VR, ZA

davinia.Thiry@serry.be

Sabine Cools

Interieurarchitect - Commercieel adviseur
Bereikbaar op MA, DI (VM), WO, DO (NM), VR, ZA

sabine.cools@serry.be

 

Joke Wouters

Administratief assistente - Commercieel adviseur
Bereikbaar op MA, DI, WO, DO

joke.wouters@serry.be

 

Vicky Stroobants

Commercieel adviseur
Bereikbaar op MA, DI, WO, DO, VR

vicky.stroobants@serry.be

Marketing

Stijn Clinckemalie

Bereikbaar op MA, DI, WO, DO, VR

marketing@serry.be

 

 

Lauren Van der Spurt

Bereikbaar op MA, DI, WO, DO, VR

lauren.van.der.spurt@serry.be