Tegels keramische tegels design tegels vloertegels budget tegels
Tegels keramische tegels design tegels vloertegels budget tegels
Tegels keramische tegels design tegels 
                    vloertegels budget tegels
Laat je inspireren Contacteer ons
Laat je inspireren Contacteer ons
Tegels keramische tegels design tegels vloertegels budget tegels
Tegels keramische tegels design tegels vloertegels budget tegels
Tegels keramische tegels design tegels vloertegels budget tegels

Wij helpen je graag!

Op deze pagina kan je alle medewerkers bij Serry TNP nv terugvinden.

Heb je een vraag over een offerte of een order dan helpen we je indien mogelijk graag telefonisch verder.

Het is erg handig om het offertenummer of het ordernummer bij de hand te houden, zo kunnen we je sneller helpen. Je kan dit nummer terugvinden in het kadertje bovenaan links op elk document.

 

Hieronder kan je het e-mailadres vinden van jouw contactpersoon.

Uiteraard kan je ons ook steeds bereiken via het algemeen nummer 016 60 44 89.

 

Zaakvoerder

Patrick Serry

Zaakvoerder SERRY TNP nv
Dagelijks bestuur en werfplanning

patrick@serry.be

Boekhouding

Christine Verbruggen

Boekhouding & Personeelszaken
(telefonisch niet bereikbaar op dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag)

christine@serry.be

 

Ann Coppens

Boekhouding & Personeelszaken
(telefonisch niet bereikbaar op zaterdag en zondag)

ann.coppens@serry.be

 

Logistiek

Joris Vertommen

Verantwoordelijke Logistiek
Aankoopdienst & Afhaalmagazijn
(telefonisch niet bereikbaar op zondag)

joris.vertommen@serry.be

 

Filip Wellens

Verantwoordelijke Serry.Shop
Aankoopdienst & Afhaalmagazijn
(telefonisch niet bereikbaar op zondag)

filip.wellens@serry.be

 

Technische dienst

Benny Wouters

Meestergast
Vloerdersdienst toonzaal

 

Liévin Van Hoof

Meestergast
Vloerdersdienst projecten

 

Pieter Storms

Technische Dienst Allround
Ondersteunend logistiek

 

Patrick Fulcra

Magazijnbeheer en order picking

 

Dirk Vannetelbosch

Chauffeur

 

Martyna Pilichowska

Verantwoordelijke onderhoud toonzaal en burelen

Verkoop

Hilde De Smet

Sales Manager - Commercieel Adviseur
Verantwoordelijke Personeel
(telefonisch niet bereikbaar op dinsdag namiddag, woensdag, vrijdag namiddag en zondag)

hilde@serry.be

 

Benny Sapion

Interieurarchitect - Technisch Adviseur
(telefonisch niet bereikbaar op woensdag en zondag)

benny.sapion@serry.be

 

Wim Clynhens

Interieurarchitect - Technisch Adviseur
Verantwoordelijke Marketing
(telefonisch niet bereikbaar op maandag en zondag)

wim.clynhens@serry.be

 

Sofie Simons

Interieurconsulente - Commercieel Adviseur
(telefonisch niet bereikbaar op woensdag en zondag)

sofie.simons@serry.be

 

Kathleen Verhulst

Interieurconsulente
(telefonisch niet bereikbaar op donderdag en zondag)

kathleen.verhulst@serry.be

 

Chris Louagie

Commercieel adviseur
(telefonisch niet bereikbaar op maandag en zondag)

chris.louagie@serry.be

 

Kristof Hens

Commercieel adviseur
(telefonisch niet bereikbaar op maandag en zondag)

kristof.hens@serry.be

 

Joke Wouters

Administratief Assistente - Commercieel Adviseur
(telefonisch niet bereikbaar op zaterdag en zondag)

joke.wouters@serry.be

 

Céline Gladiné

Grafisch Vormgever - Fotograaf
Marketing, publiciteit en beheer website
(telefonisch niet bereikbaar op donderdag, zaterdag en zondag)

celine.gladine@serry.be
Tegels Keramische tegels natuursteen tegels natuursteen parket
Tegels Keramische tegels natuursteen tegels natuursteen parket
Tegels Keramische tegels natuursteen tegels natuursteen parket
Tegels Keramische tegels natuursteen tegels natuursteen parket
Tegels Keramische tegels natuursteen tegels natuursteen parket
Ontdek onze realisaties
Ontdek onze
realisaties

Ik wil jullie graag bedanken voor het mooie werk dat in onze badkamer geleverd werd. Het contact met jullie verliep heel vlot en we zijn enorm tevreden met het resultaat.

Jan en Kendra

Waarom je voor Serry moet kiezen

Tegels Keramische tegels natuursteen tegels natuursteen parket

Toonzaal met levensechte opstelling

Onze toonzaal is meer dan een overzicht van verschillende soorten keramische tegels, natuursteen en parket. We creëren levensechte belevingsboxen. Je stapt binnen in badkamers, keukens, leefruimtes, … en wie weet wel in jouw toekomstig interieur. Voor elk wat wils in elk budget.
Tegels Keramische tegels natuursteen tegels natuursteen parket

Eigen ultramodern maatwerkatelier

Naast een kwalitatief aanbod tegels, parket en natuursteen beschikken we over een eigen ultramodern maatwerkatelier. Keukenwerkbladen, wastafels, douchebakken, venstertabletten, trappen in keramiek, composiet of natuursteen: You name it, we make it.
Tegels Keramische tegels natuursteen tegels natuursteen parket

Klantenadviseurs met kennis van de nieuwste trend

Dankzij intensieve opleidingen door onze fabrikanten en leveranciers zijn onze klantenadviseurs steeds up to date over de nieuwste trends en recentste technische mogelijkheden. Hierdoor kunnen zowel particuliere als professionele klanten op een passende begeleiding en correcte informatie rekenen.

Ook een goede ervaring gehad met SERRY? Laat het ons weten!

Serry NV © 2017